- -18,97 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 14 cm |
| Latime | 39.5 cm |
| Functii | Filtru de spălare, Baterie reincarcabila |
| Adancime | 11 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Suprafețe dure, Tapiţerie |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Accesorii incluse | Stație de pornire, Anexa de curățare a mașinilor |
| Putere | 120 W |
| Autonomie acumulator | 18 min |
| Capacitate colectare | 0.2 l |
| Tensiune alimentare | 12 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |