- -38,35 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Бял, Черен |
| Височина | 7 cm |
| Ширина | 42.5 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Контрол панел върху ръкохватката, Индикаторна светлина |
| Дълбочина | 6.5 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности, Матраци |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 120 W |
| Автономия на акумулатора до | 30 min |
| Капацитет | 0.2 l |
| Захранващо напрежение | 11.1 V |
| Захранване | Мрежово, Акумулатор |
| Ниво на шум | 79 dB |
| Гаранция | 24 месеца |