- -38,35 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Υψος | 7 cm |
| Πλάτος | 42.5 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Контрол панел върху ръкохватката, Λυχνία ένδειξης |
| Βάθος | 6.5 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Σκληρές επιφάνειες, Στρώματα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 120 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 30 min |
| Χωρητικότητα | 0.2 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 11.1 V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση, Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 79 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |