- -38,35 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb, Negru |
| Inaltime | 7 cm |
| Latime | 42.5 cm |
| Functii | Regulator de putere, Panou de control pe mâner, Indicator luminos |
| Adancime | 6.5 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Suprafețe dure, Saltele |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 120 W |
| Autonomie acumulator | 30 min |
| Capacitate colectare | 0.2 l |
| Tensiune alimentare | 11.1 V |
| Tip alimentare | Reţea, Acumulator |
| Nivel zgomot | 79 dB |
| Garanție | 24 luni |