- -270,98 €
- Изчерпано

Всички продукти Dyson, които предлагаме, са 100% оригинални и чисто нови, с пълна 24-месечна гаранция. Осигуряваме и право на преглед преди плащане, за да се уверите лично в автентичността на продукта и да направите покупката си спокойно и уверено.
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сребрист, Тюркоаз |
| Височина | 124.7 cm |
| Ширина | 24.9 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 130 W |
| Мощност на почистване | 150 W |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Капацитет | 0.35 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 79 dB |
| Гаранция | 24 месеца |