- -270,98 €
- Stoc epuizat

Toate produsele Dyson pe care le oferim sunt 100% originale și noi, cu o garanție completă de 24 de luni. De asemenea, oferim un drept de inspecție prealabilă achiziției, astfel încât să puteți verifica personal autenticitatea produsului și să faceți achiziția cu liniște sufletească și încredere.
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Argint, Turcoaz |
| Inaltime | 124.7 cm |
| Latime | 24.9 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 130 W |
| Putere de aspirare | 150 W |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.35 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 79 dB |
| Garanție | 24 месеца |