- -270,98 €
- Χωρίς απόθεμα

Όλα τα προϊόντα Dyson που προσφέρουμε είναι 100% γνήσια και ολοκαίνουργια, με πλήρη 24μηνη εγγύηση.
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Ασημένιο, Τιρκουάζ |
| Υψος | 124.7 cm |
| Πλάτος | 24.9 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 130 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 150 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χωρητικότητα | 0.35 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 79 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца |