- -10,23 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 5.7 cm |
| Ширина | 5.5 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия |
| Тегло | 1.2 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 90 W |
| Дължина на кабела | 1.8 m |
| Мощност на почистване | 0 W |
| Автономия на акумулатора до | 12 min |
| Капацитет | 150 ml |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 75 dB |
| Гаранция | 24 месеца |