- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 5.7 cm |
| Πλάτος | 5.5 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία |
| Βάρος | 1.2 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 90 W |
| Μήκος καλωδίου | 1.8 m |
| Ισχύς καθαρισμού | 0 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 12 min |
| Χωρητικότητα | 150 ml |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 75 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца |