- -10,23 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 5.7 cm |
| Latime | 5.5 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila |
| Greutate | 1.2 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 90 W |
| Lungime cablu | 1.8 m |
| Putere de aspirare | 0 W |
| Autonomie acumulator | 12 min |
| Capacitate colectare | 150 ml |
| Tensiune alimentare | 240 V |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Garanție | 24 месеца |