- -62,88 €
- Изчерпано

Прахосмукачка и моп в една стъпка

Самоходната функция улеснява движението по време на почистване.

Когато батерията е напълно заредена:
Важно:Батерията не може да бъде сменена самостоятелно. Ако се нуждаете от помощ, свържете се с отдела за следпродажбено обслужване на Eureka.


Въртящата се четка и тръбата се самопочистват, без да се налага ръчно докосване. Натиснете и задръжте за 3 секунди
Когато поставите уреда в изправена позиция, той автоматично спира да работи, без да е необходимо да натискате допълнителни бутони. Просто използвайте и спрете.




Мощен стерилизиращ разтвор, който елиминира неприятни миризми и е подходящ за семейства с домашни любимци.

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Прахосмукачка и моп в една стъпка

Самоходната функция улеснява движението по време на почистване.

Когато батерията е напълно заредена:
Важно:Батерията не може да бъде сменена самостоятелно. Ако се нуждаете от помощ, свържете се с отдела за следпродажбено обслужване на Eureka.


Въртящата се четка и тръбата се самопочистват, без да се налага ръчно докосване. Натиснете и задръжте за 3 секунди
Когато поставите уреда в изправена позиция, той автоматично спира да работи, без да е необходимо да натискате допълнителни бутони. Просто използвайте и спрете.




Мощен стерилизиращ разтвор, който елиминира неприятни миризми и е подходящ за семейства с домашни любимци.

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 119 cm |
| Ширина | 29 cm |
| Функции | Акумулаторна батерия, Автоматично почистване |
| Дълбочина | 24 cm |
| Тегло | 4 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Под |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Мощност | 120 W |
| Автономия на акумулатора до | 30 min |
| Капацитет | 600 ml |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 80 dB |
| Гаранция | 24 месеца |