- -62,88 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 119 cm |
| Latime | 29 cm |
| Functii | Baterie reincarcabila, Curățarea automată |
| Adancime | 24 cm |
| Greutate | 4 Kg |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Sub |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Putere | 120 W |
| Autonomie acumulator | 30 min |
| Capacitate colectare | 600 ml |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 80 dB |
| Garanție | 24 месеца |