- -62,88 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 119 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Λειτουργίες | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Αυτόματος καθαρισμός |
| Βάθος | 24 cm |
| Βάρος | 4 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Κάτω από |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Εξουσία | 120 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 30 min |
| Χωρητικότητα | 600 ml |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 80 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца |