- -34,26 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Червен, Черен |
| Тегло | 4.32 Kg |
| Тип почистване | Мокро, С измиване |
| Тип настилка | Различни повърхности, Килим, Тапицерия, Матраци, Текстил |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Перяща прахосмукачка |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства |
| Мощност | 185 W |
| Мощност на почистване | 0 W |
| Автономия на акумулатора до | 40 min |
| Капацитет | 1.5 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 85 dB |
| Гаранция | 24 месеца |