- -34,26 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο |
| Βάρος | 4.32 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Υγρό, Με πλύσιμο |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Χαλί, Ταπετσαρία, Στρώματα, Υφασμα |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα πλυσίματος |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αξεσουάρ για στενούς χώρους |
| Εξουσία | 185 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 0 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 40 min |
| Χωρητικότητα | 1.5 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 85 dB |
| Εγγύηση | 24 месеца |