- -34,26 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Rosu, Negru |
| Greutate | 4.32 Kg |
| Tip aspirare | Umed, Cu spălare |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Covor, Tapiţerie, Saltele, Textile |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator de azdei |
| Accesorii incluse | Accesoriu pentru spații înguste |
| Putere | 185 W |
| Putere de aspirare | 0 W |
| Autonomie acumulator | 40 min |
| Capacitate colectare | 1.5 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Garanție | 24 месеца |