- -7,17 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Червен, Черен |
| Височина | 11 cm |
| Ширина | 10.5 cm |
| Дълбочина | 37.5 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности, Твърди повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Мощност | 25.9 W |
| Автономия на акумулатора до | 12 min |
| Капацитет | 0.4 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |