- -7,17 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Rosu, Negru |
| Inaltime | 11 cm |
| Latime | 10.5 cm |
| Adancime | 37.5 cm |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Putere | 25.9 W |
| Autonomie acumulator | 12 min |
| Capacitate colectare | 0.4 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |