- -7,17 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Κόκκινο, Μαύρο |
| Υψος | 11 cm |
| Πλάτος | 10.5 cm |
| Βάθος | 37.5 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Εξουσία | 25.9 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 12 min |
| Χωρητικότητα | 0.4 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |