
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив |
| Височина | 125 cm |
| Ширина | 25.5 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Миещ се филтър, Функция Турбо, Сгъваема дръжка |
| Дълбочина | 25 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Материал тръба | Алуминий |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Мощност | 530 W |
| Автономия на акумулатора до | 1 h |
| Капацитет | 0.8 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 65 dB |
| Гаранция | 24 месеца |