
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 125 cm |
| Πλάτος | 25.5 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Φίλτρο που πλένεται, Λειτουργία Turbo, Αναδιπλούμενη λαβή |
| Βάθος | 25 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Υλικό σωλήνων | Αλουμίνιο |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Εξουσία | 530 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 1 h |
| Χωρητικότητα | 0.8 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 65 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |