
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 125 cm |
| Latime | 25.5 cm |
| Functii | Regulator de putere, Filtru de spălare, Funcția turbo, Mânerul pliabil |
| Adancime | 25 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Material tub | Aluminiu |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Putere | 530 W |
| Autonomie acumulator | 1 h |
| Capacitate colectare | 0.8 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 65 dB |
| Garanție | 24 luni |