(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив |
| Височина | 28 cm |
| Ширина | 24 cm |
| Дълбочина | 111 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Килим, Твърди повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Мощност | 170 W |
| Мощност на почистване | 10.5 AW |
| Автономия на акумулатора до | 25 min |
| Капацитет | 0.5 l |
| Работен обхват | 88 m2 |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 86 db |
| Гаранция | 24 месеца |