(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 24 cm |
| Βάθος | 111 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Εξουσία | 170 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 10.5 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 25 min |
| Χωρητικότητα | 0.5 l |
| Εύρος εργασίας | 88 m2 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 86 db |
| Εγγύηση | 24 μήνες |