(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 28 cm |
| Latime | 24 cm |
| Adancime | 111 cm |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Covor, Suprafețe dure |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Filtru evacuare | HEPA |
| Putere | 170 W |
| Putere de aspirare | 10.5 AW |
| Autonomie acumulator | 25 min |
| Capacitate colectare | 0.5 l |
| Raza de operare | 88 m2 |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 86 db |
| Garanție | 24 luni |