- -104,22 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Сив |
| Височина | 114 cm |
| Ширина | 27 cm |
| Дълбочина | 17 cm |
| Тип настилка | Килим, Твърди повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Мощност | 309 W |
| Автономия на акумулатора до | 120 min |
| Капацитет | 0.85 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 85 dB |
| Гаранция | 24 месеца |