- -104,22 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Gri |
| Inaltime | 114 cm |
| Latime | 27 cm |
| Adancime | 17 cm |
| Tip suprafata | Covor, Suprafețe dure |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Putere | 309 W |
| Autonomie acumulator | 120 min |
| Capacitate colectare | 0.85 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 85 dB |
| Garanție | 24 luni |