- -104,22 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Υψος | 114 cm |
| Πλάτος | 27 cm |
| Βάθος | 17 cm |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Σκληρές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Εξουσία | 309 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 120 min |
| Χωρητικότητα | 0.85 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 85 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |