- Изчерпано
Уредът разполага с двойна филтрираща система, състояща се от HEPA филтър и елемент от неръждаема стомана, 2 степени на работа и сменяеми накрайнци! Ръчната прахосмукачка Lydsto H2 има дълго време за работа, висока всмукателна мощност, елегантен и функционален дизайн и Ви осигурява изключително лесен начин за почистване на събраните отпадъци! Тя е лека и компактна, което я прави подходяща да я вземете с Вас навсякъде, където може да Ви бъде нужна!
Характеристики на безкабелна ръчна прахосмукачка Xiaomi Lydsto H2:
- Размер на уреда: 26.5 * 5.5 см
- Две нива на всмукателна мощност: 10000 Pa и 16000 Pa
- Време за работа: 32 мин при ниска всмукателна мощност, 13 мин при висока всмукателна мощност
- Двустепенна филтрация, състояща се от:
* основен филтър от неръждаема стомана за събиране на по-едрите отпадъци
* HEPA филтър с ефективност >99.5%
- Батерия: литиево-йонна, 2500 mah
- Капацитет на контейнера: 100 мл
- Време за зареждане: 4.5 часа
- Макс.мощност: 120 W
- DC безчетков мотор
- Максимално ниво на шума: 85 db
- Окомплектовката включва: прахосмукачка, кабел за зареждане, 2 допълнителни накрайника
- Цвят: Бял
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Уредът разполага с двойна филтрираща система, състояща се от HEPA филтър и елемент от неръждаема стомана, 2 степени на работа и сменяеми накрайнци! Ръчната прахосмукачка Lydsto H2 има дълго време за работа, висока всмукателна мощност, елегантен и функционален дизайн и Ви осигурява изключително лесен начин за почистване на събраните отпадъци! Тя е лека и компактна, което я прави подходяща да я вземете с Вас навсякъде, където може да Ви бъде нужна!
Характеристики на безкабелна ръчна прахосмукачка Xiaomi Lydsto H2:
- Размер на уреда: 26.5 * 5.5 см
- Две нива на всмукателна мощност: 10000 Pa и 16000 Pa
- Време за работа: 32 мин при ниска всмукателна мощност, 13 мин при висока всмукателна мощност
- Двустепенна филтрация, състояща се от:
* основен филтър от неръждаема стомана за събиране на по-едрите отпадъци
* HEPA филтър с ефективност >99.5%
- Батерия: литиево-йонна, 2500 mah
- Капацитет на контейнера: 100 мл
- Време за зареждане: 4.5 часа
- Макс.мощност: 120 W
- DC безчетков мотор
- Максимално ниво на шума: 85 db
- Окомплектовката включва: прахосмукачка, кабел за зареждане, 2 допълнителни накрайника
- Цвят: Бял
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 26.5 cm |
| Ширина | 5.5 cm |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности, Матраци, Текстил |
| Тип продукт | Ръчна прахосмукачка |
| Мощност | 120 W |
| Мощност на почистване | 16000 Pa |
| Капацитет | 0.1 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |