- Stoc epuizat
Aparatul dispune de un sistem dublu de filtrare format dintr-un filtru HEPA și un element din oțel inoxidabil, 2 trepte de funcționare și duze înlocuibile! Aspiratorul portabil Lydsto H2 are o durată lungă de funcționare, putere mare de aspirare, design elegant și funcțional și vă oferă o modalitate extrem de ușoară de a curăța resturile colectate! Este ușor și compact, ceea ce îl face potrivit pentru a fi luat cu dvs. oriunde ați putea avea nevoie de el!
Caracteristici ale aspiratorului portabil fără fir Xiaomi Lydsto H2:
- Dimensiuni: 26.5 * 5.5 cm
- Două trepte de putere de aspirare: 10000 Pa și 16000 Pa
- Timp de lucru: 32 min la putere mică de aspirare, 13 min la putere mare de aspirare
- Filtrare în două etape constând din:
* filtru principal din oțel inoxidabil pentru a colecta resturile mai mari
* filtru HEPA cu eficiență >99,5%
- Baterie: litiu-ion, 2500 mah
- Capacitate recipient: 100 ml
- Timp de încărcare: 4,5 ore
- Putere maximă: 120 W
- Motor DC fără perii
- Nivel maxim de zgomot: 85 db
- Include: aspirator, cablu de încărcare, 2 duze suplimentare
- Culoare: alb
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Aparatul dispune de un sistem dublu de filtrare format dintr-un filtru HEPA și un element din oțel inoxidabil, 2 trepte de funcționare și duze înlocuibile! Aspiratorul portabil Lydsto H2 are o durată lungă de funcționare, putere mare de aspirare, design elegant și funcțional și vă oferă o modalitate extrem de ușoară de a curăța resturile colectate! Este ușor și compact, ceea ce îl face potrivit pentru a fi luat cu dvs. oriunde ați putea avea nevoie de el!
Caracteristici ale aspiratorului portabil fără fir Xiaomi Lydsto H2:
- Dimensiuni: 26.5 * 5.5 cm
- Două trepte de putere de aspirare: 10000 Pa și 16000 Pa
- Timp de lucru: 32 min la putere mică de aspirare, 13 min la putere mare de aspirare
- Filtrare în două etape constând din:
* filtru principal din oțel inoxidabil pentru a colecta resturile mai mari
* filtru HEPA cu eficiență >99,5%
- Baterie: litiu-ion, 2500 mah
- Capacitate recipient: 100 ml
- Timp de încărcare: 4,5 ore
- Putere maximă: 120 W
- Motor DC fără perii
- Nivel maxim de zgomot: 85 db
- Include: aspirator, cablu de încărcare, 2 duze suplimentare
- Culoare: alb
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 26.5 cm |
| Latime | 5.5 cm |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Saltele, Textile |
| Tip produs | Aspirator manual de aspirator |
| Putere | 120 W |
| Putere de aspirare | 16000 Pa |
| Capacitate colectare | 0.1 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |