- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
2 години гаранция в България, упътване на български език!
Безкабелната ръчна прахосмукачка Xiaomi Lydsto H2 е компактен и удобен уред, който има широко предназначение в ежедневната дейност и може да Ви помогне в почистването на маси, шкафове, мека мебел, дребни отпадъци и прах, автомобила, клавиатурата и други замърсявания!
Уредът разполага с двойна филтрираща система, състояща се от HEPA филтър и елемент от неръждаема стомана, 2 степени на работа и сменяеми накрайнци! Ръчната прахосмукачка Lydsto H2 има дълго време за работа, висока всмукателна мощност, елегантен и функционален дизайн и Ви осигурява изключително лесен начин за почистване на събраните отпадъци! Тя е лека и компактна, което я прави подходяща да я вземете с Вас навсякъде, където може да Ви бъде нужна!
Характеристики на безкабелна ръчна прахосмукачка Xiaomi Lydsto H2:
- Размер на уреда: 26.5 * 5.5 см
- Две нива на всмукателна мощност: 10000 Pa и 16000 Pa
- Време за работа: 32 мин при ниска всмукателна мощност, 13 мин при висока всмукателна мощност
- Двустепенна филтрация, състояща се от:
* основен филтър от неръждаема стомана за събиране на по-едрите отпадъци
* HEPA филтър с ефективност >99.5%
- Батерия: литиево-йонна, 2500 mah
- Капацитет на контейнера: 100 мл
- Време за зареждане: 4.5 часа
- Макс.мощност: 120 W
- DC безчетков мотор
- Максимално ниво на шума: 85 db
- Окомплектовката включва: прахосмукачка, кабел за зареждане, 2 допълнителни накрайника
Видео:
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 5.5 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Στρώματα, Υφασμα |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Εξουσία | 120 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 16000 Pa |
| Χωρητικότητα | 0.1 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |