- -71,63 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Бял, Златист |
| Височина | 109.2 cm |
| Ширина | 26.4 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Акумулаторна батерия, Защита против прегряване |
| Дълбочина | 35.3 cm |
| Тегло | 2.4 Kg |
| Тип почистване | Сухо |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Технологии | LED дисплей, DirtDetect, EdgeDetect, FloorDetect, LightDetect, QuadClean ролка, Anti Hair Wrap |
| Мощност | 240 W |
| Автономия на акумулатора до | 60 min |
| Капацитет | 0.42 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 82 dB |
| Гаранция | 24 месеца |