- -71,63 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Χρυσό |
| Υψος | 109.2 cm |
| Πλάτος | 26.4 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Βάθος | 35.3 cm |
| Βάρος | 2.4 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τεχνολογία | Οθόνη LED, DirtDetect, EdgeDetect, FloorDetect, LightDetect, QuadClean ролка, Anti Hair Wrap |
| Εξουσία | 240 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 60 min |
| Χωρητικότητα | 0.42 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 82 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |