- -71,63 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb, De aur |
| Inaltime | 109.2 cm |
| Latime | 26.4 cm |
| Functii | Regulator de putere, Baterie reincarcabila, Protecție împotriva supraîncălzirii |
| Adancime | 35.3 cm |
| Greutate | 2.4 Kg |
| Tip aspirare | Uscat |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tehnologii | Display LED, DirtDetect, EdgeDetect, FloorDetect, LightDetect, QuadClean ролка, Anti Hair Wrap |
| Putere | 240 W |
| Autonomie acumulator | 60 min |
| Capacitate colectare | 0.42 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Garanție | 24 luni |