(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Бял, Оранжев |
| Височина | 108.7 cm |
| Ширина | 27.7 cm |
| Функции | Wi-Fi, Индикаторна светлина |
| Тегло | 4.5 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Технологии | Самопочистване, LED дисплей |
| Мощност на почистване | 6500 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 30 min |
| Капацитет | 1 l |
| Работен обхват | 70 m2 |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 82 dB |
| Гаранция | 24 месеца |