(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Πορτοκαλί |
| Υψος | 108.7 cm |
| Πλάτος | 27.7 cm |
| Λειτουργίες | Wi-Fi, Λυχνία ένδειξης |
| Βάρος | 4.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τεχνολογία | Αυτοκαθαριζόμενο, Οθόνη LED |
| Ισχύς καθαρισμού | 6500 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 30 min |
| Χωρητικότητα | 1 l |
| Εύρος εργασίας | 70 m2 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 82 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |