(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb, Portocaliu |
| Inaltime | 108.7 cm |
| Latime | 27.7 cm |
| Functii | Wi-Fi, Indicator luminos |
| Greutate | 4.5 Kg |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tehnologii | Auto-curățare, Display LED |
| Putere de aspirare | 6500 Pa |
| Autonomie acumulator | 30 min |
| Capacitate colectare | 1 l |
| Raza de operare | 70 m2 |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 82 dB |
| Garanție | 24 luni |