(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 110 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Функции | Автоматично почистване, Wi-Fi, Подвижен воден резервоар |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Технологии | LED дисплей |
| Мощност | 220 W |
| Мощност на почистване | 30 W |
| Автономия на акумулатора до | 35 min |
| Капацитет | 0.8 l |
| Работен обхват | 90 m2 |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца |