(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 110 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Λειτουργίες | Αυτόματος καθαρισμός, Wi-Fi, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Τεχνολογία | Οθόνη LED |
| Εξουσία | 220 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 30 W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 35 min |
| Χωρητικότητα | 0.8 l |
| Εύρος εργασίας | 90 m2 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 78 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |