(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 110 cm |
| Latime | 26 cm |
| Functii | Curățarea automată, Wi-Fi, Rezervor de apa |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Tehnologii | Display LED |
| Putere | 220 W |
| Putere de aspirare | 30 W |
| Autonomie acumulator | 35 min |
| Capacitate colectare | 0.8 l |
| Raza de operare | 90 m2 |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni |