- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Бял, Черен |
| Височина | 112 cm |
| Ширина | 32.5 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Индикатор за пълна торба, Акумулаторна батерия, Индикатор за изтощена батерия, Подвижен воден резервоар |
| Дълбочина | 31 cm |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Мощност | 230 W |
| Мощност на почистване | 230 AW |
| Автономия на акумулатора до | 65 min |
| Капацитет | 0.85 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Гаранция | 24 месеца |