- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό, Μαύρο |
| Υψος | 112 cm |
| Πλάτος | 32.5 cm |
| Λειτουργίες | Ρυθμιστής ισχύος, Ένδειξη για γεμάτη σακούλα, Επαναφορτιζόμενη μπαταρία, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού |
| Βάθος | 31 cm |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Εξουσία | 230 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 230 AW |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 65 min |
| Χωρητικότητα | 0.85 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Εγγύηση | 24 μήνες |