- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb, Negru |
| Inaltime | 112 cm |
| Latime | 32.5 cm |
| Functii | Regulator de putere, Indicator de sac complet, Baterie reincarcabila, Indicatorul bateriei de evacuare, Rezervor de apa |
| Adancime | 31 cm |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Putere | 230 W |
| Putere de aspirare | 230 AW |
| Autonomie acumulator | 65 min |
| Capacitate colectare | 0.85 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Garanție | 24 luni |