- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Черен |
| Височина | 110.4 cm |
| Ширина | 26.7 cm |
| Дълбочина | 22.1 cm, 22.1 cm |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Мощност | 230 W |
| Мощност на почистване | 21 kPa, 21 kPa |
| Автономия на акумулатора до | 50 min, 50 min |
| Капацитет | 1 l, 1 l |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 78 dB |
| Гаранция | 24 месеца, 24 месеца |