- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υψος | 110.4 cm |
| Πλάτος | 26.7 cm |
| Βάθος | 22.1 cm, 22.1 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα |
| Εξουσία | 230 W |
| Ισχύς καθαρισμού | 21 kPa, 21 kPa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 50 min, 50 min |
| Χωρητικότητα | 1 l, 1 l |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 78 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες, 24 μήνες |