- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Negru |
| Inaltime | 110.4 cm |
| Latime | 26.7 cm |
| Adancime | 22.1 cm, 22.1 cm |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe |
| Tip produs | Aspirator vertical |
| Putere | 230 W |
| Putere de aspirare | 21 kPa, 21 kPa |
| Autonomie acumulator | 50 min, 50 min |
| Capacitate colectare | 1 l, 1 l |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 78 dB |
| Garanție | 24 luni, 24 luni |