- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Бял |
| Височина | 111.2 cm |
| Ширина | 30.5 cm |
| Функции | Автоматично почистване, Защита против прегряване, Подвижен воден резервоар, Сензор за прах |
| Дълбочина | 27 cm |
| Тегло | 5.5 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро |
| Тип настилка | Различни повърхности, Килим |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка, Ръчна прахосмукачка |
| Мощност | 17000 Pa |
| Мощност на почистване | 17000 Pa |
| Автономия на акумулатора до | 43 min |
| Капацитет | 0.46 l |
| Работен обхват | 300 m2 |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 79 dB |
| Гаранция | 24 месеца |