- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Culoare | Alb |
| Inaltime | 111.2 cm |
| Latime | 30.5 cm |
| Functii | Curățarea automată, Protecție împotriva supraîncălzirii, Rezervor de apa, Senzor de praf |
| Adancime | 27 cm |
| Greutate | 5.5 Kg |
| Tip aspirare | Uscat, Umed |
| Tip suprafata | Diferite suprafețe, Covor |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator vertical, Aspirator manual de aspirator |
| Putere | 17000 Pa |
| Putere de aspirare | 17000 Pa |
| Autonomie acumulator | 43 min |
| Capacitate colectare | 0.46 l |
| Raza de operare | 300 m2 |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 79 dB |
| Garanție | 24 luni |