- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υψος | 111.2 cm |
| Πλάτος | 30.5 cm |
| Λειτουργίες | Αυτόματος καθαρισμός, Προστασία από υπερθέρμανση, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού, Αισθητήρας σκόνης |
| Βάθος | 27 cm |
| Βάρος | 5.5 Kg |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό, Υγρό |
| Τύπος δαπέδου | Διαφορετικές επιφάνειες, Χαλί |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Κάθετη ηλεκτρική σκούπα, Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Εξουσία | 17000 Pa |
| Ισχύς καθαρισμού | 17000 Pa |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας έως | 43 min |
| Χωρητικότητα | 0.46 l |
| Εύρος εργασίας | 300 m2 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρία |
| Επίπεδο θορύβου | 79 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |