- -224,34 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Безкабелни прахосмукачки |
|
| Цвят | Mед, Черен |
| Височина | 25.9 cm |
| Ширина | 24.9 cm |
| Функции | Регулатор на мощността, Защита против прегряване, Индикатор за изтощена батерия, Осветление, Подвижни части, Сензор за прах |
| Дълбочина | 129.8 cm |
| Тегло | 3.5 Kg |
| Тип почистване | Сухо, Мокро, С измиване |
| Тип настилка | Различни повърхности, Под, Килим, Твърди повърхности, Тапицерия |
| Употреба | Домашна |
| Тип продукт | Вертикална прахосмукачка |
| Тип филтър | HEPA |
| Включени аксесоари | Аксесоар за тесни пространства, Аксесоар за животинска козина |
| Мощност | 900 W |
| Мощност на почистване | 315 AW |
| Автономия на акумулатора до | 70 min |
| Капацитет | 1.3 l |
| Работен обхват | 110 m2 |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 84 dB |
| Гаранция | 24 месеца |